Echipa Centrului Step by Step

Carmen Lică – Director Executiv

CarmenLica_CentrulStepByStep

Consiliul de Administrație

Viorel Nicolescu – Preşedinte,  prof. univ. dr. la catedra de Pedagogie, Universitatea Bucureşti

Doina Olga Stefănescu – Vicepreşedinte, conf. univ. dr. la Şcoala Naţională de Studii Politice şi Administrative

Cristian Pîrvulescu – conf. univ. dr. Decan la Şcoala Naţională de Studii Politice şi Administrative

Catalina Ulrich – conf. univ. dr. Facultatea de Psihologie şi Ştiinţe ale Educaţiei

Anca Ionici – profesoară de limba engleză

Experți Internaționali

Prof. Dr. Mark Alter

New York University

Mark Alter NYUniversity - Consultant Step by Step

Prof. Dinah Heller

New York University

Dinah HELLER

Formatori naționali

Adriana Popitan

Adriana Popițan

Anamaria Tirban

Anamaria Țirban

Andreea Petrescu

Andreea Petrescu

Camelia Tirt

Camelia Țirț

Catalina Roman

Cătălina Roman

Corina Cristescu

Corina Cristescu

Corina Fekete

Corina Fekete

Corina Pintilie

Corina Pintilie

Cornelia Vesea

Cornelia Vesea

Cristina Catalano

Cristina Catalano

Daniela Simion

Daniela Simion

Elena Pantelemon

Elena Pantelemon

Elvinia Dinca

Elvinia Dincă

Eugenia Stuparu

Eugenia Stuparu

Florentina Romanescu

Florentina Romanescu

Gabriela Dumitru

Gabriela Dumitru

Gabriela Pomian

Gabriela Pomian

Gabriela Ungureanu

Gabriela Ungureanu

Garofita Breban

Garofița Breban

Ianina Lupu

Ianina Lupu

Iulia Lupu

Iulia Lupu

Lacramioara Balan

Lăcrămioara Bălan

Liliana Laurentiu

Liliana Laurențiu

Liliana Virsta

Liliana Vîrsta

Lucia Sava

Lucia Sava

Luminita Abrudan

Luminița Abrudan

Manuela Brinzac

Manuela Brînzac

Maria Andone

Maria Andone

Maria Brisc

Maria Brisc

Maria Grigore

Maria Grigore

Mariana Fertigan

Mariana Ferțigan

Mariana Pitis

Mariana Pitiș

Mihaela Bucinschi

Mihaela Bucinschi

Mirela Anghelus

Mirela Angheluș

Noemi Nuszer

Noemi Nuszer

Olimpia Visan

Olimpia Vișan

Ramona Milea

Ramona Milea

Rodica Branisteanu

Rodica Brănișteanu

Rozeta Ionita

Rozeta Ioniță

Smaranda Florean

Smaranda Florean

Stana Stroescu

Stana Stroescu

Tatiana Tunaru

Tatiana Tunaru

Veronica Suciu

Veronica Suciu

Sorin Dragomir – Director Dezvoltare 

unnamed

Departamentul Programe

Cristiana Boca –  coordonator Educație Timpurie

Cristiana Boca

Adriana Dobrițoiu – coordonator Învățământ primar

Adriana Dobritoiu

Ioana Herseni – coordonator Învățământ preșcolar

Ioana Herseni

Roxana Avram – coordonator Programe

roxana avram

Carmen Anghelescu – Consultant Educație timpurie

Carmen Anghelescu

Robert Szarka – Incluziune, Diversitate și Apartenență

Robert Szarka png

Ioana Grindean – Advocacy și Fundraising

Ioana Grindean Step by Step CEDP

Centre de Excelență

Valentina Chelan – Director Grădinița Bambi

Valentina Chelan

Mihaela Stafiescu – Director Școala Gimnazială Step by Step

prof inv primar, director Mihaela Stafiescu

Diana Tiroiu – Coordonator FastracKids

Diana Tiroiu

Departament Financiar – Contabilitate

Mariana Dragu – Director Financiar

elena iuliana mihai

Andreea Lia

andreea lia

Elena Simion

Elena Simion

Valeriu Cartas

valeriu cartas

Departament administrativ

Cristian Venczel

cristi venzel